B•air

 

Bair – funkční prádlo v Česku vymyšlené a v Česku vyrobené.

Je kombinací těch nejlepších materiálů. Přírodního produktu - bambusového vlákna, s úžasnými vlastnostmi regulovat tekutinu tak, jak to chce příroda, tzn. částečně jí v potřebném množství udržovat a nadbytek propouštět ven. A dále malého množství elastanového vlákna, které se nesnaží pot jakkoli usměrňovat, ale způsobí, že to přírodní prádlo k našemu tělu pěkně přilehne, tzn. bude 100 % plnit svoji funkci. Navíc má bambusové vlákno další příjemnou vlastnost, že i po totálním propocení a i opakovaném nošení nezasmrádne, nezadržuje v sobě totiž rozložené bakterie (samozřejmě, pokud nenecháte propocené prádlo pár dnů v igelitovém sáčku).

Jsme aktivní lidé, sportovci, motorkáři - kluci a holky, dámy a pánové. Prádlo navrhujeme a pečlivě zkoušíme v běžných i náročných podmínkách - my sami - na sobě. A nic, o čem nebudeme přesvědčení, nepustíme do světa.

Jdeme v souladu s přírodou. Nepleníme lesy, ani nezamořujeme ovzduší neekologickou výrobou. Bambus je nenáročná a běžná rostlina velmi snadno se reprodukující.

Materiály na naše výrobky prošly přísnou kontrolou státní zkušebny a odpovídají hygienickým normám EU.
Nepředstavují zdravotní rizika ani pro děti do 3 let, ani pro lidi s většinou kožních onemocnění.
Nezatěžujeme životní prostředí!


Obdivujeme, co příroda stvořila a jak promyšleně.  
Proto Bair 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 10 položek celkem

Stránka 1/1