6-denní TEST ZÁPACHU


6-denní TEST ZÁPACHU českého funkčního bambusového prádla
Bair v italském Livignu  11. – 18. 3. 2017.

 

Ne, opravdu nejsme asociální živlové, ani živočichové z rodu nepřežvýkavých sudokopytníků. ;-)
Pouze testujeme naše Bair výrobky sami na sobě a do maximálních extrémů, abychom si mohli stát za tím, co vám o nich tvrdíme.

Tentokrát jsme podrobili funkční prádlo Bair TESTU ZÁPACHU – 6 dnů jsme lyžovali, snowboardovali a běžkovali, prádlo vždy totálně propotili a ani jednou ho NEVYPRALI!

Připomínám, že tvrdíme, že bambusové vlákno, ze kterého je funkční prádlo Bair vyrobeno, v sobě nezadržuje rozložené bakterie z lidského potu. To znamená, že propocená a následně usušená bambusová látka nevypouští do okolí známý a mnohdy nepříjemný lidský zápach.


Testu byly podrobeny tyto Bair komplety:
- pánský komplet:       http://www.b-air.cz/panske-komplety/
- dámské komplet:      http://www.b-air.cz/damske-komplety/

tj. „TRIKO S DLOUHÝM RUKÁVEM + SPODKY + TRENKY / SPODNÍ KALHOTKY“:

     

- podívejte se na podrobný přehled činností při testování -

 

VÝSLEDEK NAŠEHO TESTU:

Funkční prádlo Bair nebylo za celý týden ani jednou vypráno.
Oba komplety nebyly nové, pánský byl v minulém roce vystaven velmi častému používání a náročnému testování na motorce, dámský komplet byl rovněž již používán.

Ani po 6 dnech velmi intenzívní zátěže v horských podmínkách nebylo funkční prádlo Bair cítit jakýmkoli zápachem!
A to ani v partiích „rozkrok“ a „podpaží“, kde je pocení nejintenzívnější a zápach běžně nejvýraznější.

Během testu jsme lehký zápach z celkového našeho odění (ze všech 3 vrstev) cítili, zjistili jsme však, že byl vytvářen druhou vrstvou z Polyesteru - nutno však dodat, že naše trika (druhé vrstvy – věhlasné značky a drahé jako papírový pes..) používáme již několik let na kolo, lyže a motorku. Takže kritika materiálu Polyester není na místě po tolikaletém používání. A další zápach jsme pak identifikovali z našich páteřových chráničů, které běžně (a také již mnoho let) používáme na motorku i pro lyžování a který nelze nijak čistit ani prát.


Naše funkční prádlo
Bair, vyrobené z čistě přírodního materiálu „bambusové vlákno“, opět potvrdilo svou pověst SKUTEČNĚ NEZASMRÁDAJÍCÍHO FUNKČNÍHO PRÁDLA, a to ani po takovém zápřahu a bez praní!


Není naším cílem neprat si prádlo tolik dnů nebo si ho neměnit.

Naším cílem je nejdříve sami vyzkoušet a poté vás přesvědčit, že např. při nedostatku místa pro motocyklovou expedici, pro delší cyklistické nebo lyžařské tůry s batohem na zádech nebo pro sportovní několikadenní akce, si lze sbalit pouze 1 komplet funkčního prádla Bair a vystačit s ním mnoho dní - při omezené možnosti si prádlo vyprat.


Jsme na prádlo
Bair právem pyšni a maximálně s ním spokojení!
Takhle jsme to chtěli!


Vaši Bairáci ;-)

 Livigno 2017 A+R     freeride    test_skoky